نکات فنی و اجرایی سازه فلزی

جزایر انرژی بادی
طرح تجدیدپذیر بلندپروازانه دانمارک برای احداث جزایر انرژی بادی
خرداد ۲۱, ۱۳۹۹
روشهای مقاوم سازی سازه ها
روشهای مقاوم سازی سازه ها
خرداد ۲۱, ۱۳۹۹

نکات فنی و اجرایی سازه های اسکلت فلزی : سازه های فلزی در سال های اخیر در چارچوب قوانین حافظت محیط زیست در تحول شهری تثبیت شده، طراحی سالم و بیش از حد زیبا درساختار شهری استفاده شده که این روش به وضوح دیده می شود. بنابراین در بسیاری از کشورها سیستم سازه های فلزی توسعه یافته و در اجرای سازه های بعدی یک سیستم ساختمانی ضروری برای ترکیه است. از آنجا که از آخرین فن آوری های مورد استفاده در تولید سازه های فلزی و سیستم های ساخت و ساز فولاد استفاده می شود این سیستم را به عنوان یک ساختار بسیار متفاوت تر از سازه های دیگر می توان نام برد.
سیستم های ساخت و ساز سبک مقاومت در برابر زلزله و همچنین حساس در زیبایی و استاندارد زیست محیطی درتحولات شهری
با ساختمانی با طبقات کم شما به راحتی می توانید آسمان را ببینید. ارائه فضای زندگی بیشتر و سبزتر برای مردم که می تواند یک فضای زندگی راحت تر ایجاد کند. در مقایسه با سازه های فلزی دیگر با مدت زمان ساخت کوتاه تر بی رقیب است.
استحکام بالای فولاد، انعطاف پذیری و سبکی آن و مقاوم بالای آن از زیت های آن است. فولاد مصالحی با مقاومتی بالا در برابر ضربه با قابلیت تغییر شکلی خفیف و مقاوم در برابرشکستگی در اثر ضربه می باشد. فولاد نسبتا سبک وزن است. در برابر نیروی بزرگ زلزله مقاوم بوده. باعث کاهش قدرت اثرپذیری زلزله است. در مقایسه با سازه بتنی تقویت شده حدود پنج برابر سبک تر است. بار زلزله را ۵ برابر بیشتر کاهش می دهد.

مطالب مرتبط :   دانلود کتاب مدیریت منابع آب

 

 

DOWNLOAD

 

 

 

 

فوزیه نظافت
فوزیه نظافت
فوزیه نظافت کارشناس ارش عمران محیط زیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =